Kontakt

KONTAKT

Steel Express OÜ

Töökoja,Pahkla küla
Kohila vald,79742 Raplamaa
Estonia
+372 514 8148 ja +372 50 66 284
info@steelexpress.eu

Saada meile email

MEESKOND

Jaanus Laane

Tegevjuht

jaanus.laane@steelexpress.eu

+372 50 66 284

Tiit Kirsipuu

Müügijuht konstruktsioonidele

tiit.kirsipuu@steelexpress.eu

+372 52 18 470

Priidik Väljaots

Projekteerija, kvaliteedijuht

priidik.valjaots@steelexpress.eu

+372 53 069 215

Jaan Toomingas

Tootmisjuht

jaan.toomingas@steelexpress.eu

+372 56 930 690

Annela Sartakov

Juhiabi

annela@steelexpress.eu

+372 514 8148

Dmitri Voronin

Müügijuht plasmalõikusele

dmitri.voronin@steelexpress.eu

+372 512 8835

Harry Õunpuu

PVC-toodete tootmisjuht

harry@steelexpress.eu

+372 5334 0528

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 01. novembrist 2013 01. oktoobrini 2014 aitas Steel Express OÜ põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja kasvutoetuse programm

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus